У Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України відбулися звітно-виборні збори. На порядку денному було кілька питань: вибори голови спілки, правління, ревізійної комісії. Присутні заслухали звіт очільника Олександра Смика про зроблену роботу упродовж попередньої каденції.
В обговоренні взяли участь письменники Зіновій Кіпибіда, Юрій Матевощук, Тетяна Дігай, Ніна Фіалко, Василь Савчук. Після гострої дискусії було прийнято необхідні документи до вступу у спілку від поетеси Анни Віталії Палій (Тернопіль) та прозаїка Віктора Янкевича (Кременець). Остаточний вердикт – у Києві, на засіданні Приймальної комісії НСПУ. Рішення Приймальної комісії НСПУ затверджує Правління НСПУ.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ