Утворена з волонтерів і ветеранів війни ФК «Тернопіль-АТО» долучилася до 5 сезону Чемпіонату «Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО», а допомогу новоствореній команді віднедавна надає фірма «Опілля».
На базі ВО АТОвців «Українці – разом», волонтерами та учасниками бойових дій створено ГО «Футбольний клуб «Тернопіль-АТО». Учасники АТО/ООС є гравцями чергового, уже 5-го сезону чемпіонату, що складається із шести регіональних дивізіонів: «Захід», «Схід», «Центр», «Північ», «Південь» та «Київ».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Головою клубу з АТОвців обрали Миколу Дерецького, який звернувся до керівництва «Опілля» із проханням надати підтримку команді під час футбольних заходів.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/27/89ed3d2b62af849aebbd4cddd65dd1c5.jpg)
— Ми потребували сприяння, насамперед фінансового, адже від держави не отримуємо жодної допомоги. Керівництво «Опілля» з увагою та повагою поставилося до мого прохання, тож команда отримала фінансову допомогу й матеріальну – у вигляді продукції корпорації. На теперішньому етапі нашої співпраці погоджується рішення про повне фінансування «Опіллям» придбання комплекту парадної форми та спортивних костюмів з відповідною атрибутикою. Цей проект – доволі вартісний. Бачимо, що представники корпорації своєю підтримкою показують, що вболівають за розвиток футболу серед учасників бойових дій, — повідомив Микола Дерецький.
Голова клубу зазначив, що саме завдяки допомозі небайдужих благодійників команда може забезпечити себе всіма необхідними ресурсами для проведення ігор та участі у змаганнях.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/27/1e7aadde7bed0396f377ac1dfcdd9350.jpg)