У м. Збараж, 27 червня, відбувся випускний курсантів ДНЗ «Тернопільського професійного коледжу з військовою та фізичною підготовкою».
Курсанти, пройшлись урочистою ходою вулицями міста під супровід оркестру 44-ї окремої артилерійської бригади.
Перегляньте також:
- «Без економіки ми не виграємо війни», – мер Збаража Роман Полікровський
- На Тернопільщині донька вбила маму: подробиці
«Наша держава потребує ваших міцних знань та професійності, адже вам належить розбудовувати та боронити незалежність України.” – наголосив у вітальному слові Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук.
Саме нагородження курсантів відбулося на майдані І. Франка. З нагоди закінчення навчання відбувся показовий виступ диверсійно-розвідувальної групи, прощальний вальс та дефіле військового оркестру.
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/27/e01d8c515b672f260fcdd05a5826b2af.jpg)
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/27/d0e8d7b08aa246b4716363f439798913.jpg)
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/27/a1b7656afe9906cfd34fab1400674905.jpg)
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/27/1470719fe85d64cd6dd4aa49dc31c711.jpg)