Чоловіки – істоти примхливі. І народний поголос вельми прибріхує, стверджуючи, що чоловікам однаково, кого кохати, аби лише дихало і рухалося. У рідкісні хвилини нестерпного сексуального бажання – можливо. Але це все так швидкоплинно. Якщо хочеш вибудувати з чоловіком тривалі стосунки, зверни увагу на дослідження психологів про те, чого не люблять чоловіки в сексі.

60% чоловіків страшенно дратуються, якщо доля зводить їх із сексуально холодними жінками. Чоловіки також не люблять, якщо жінка ніколи не виступає ініціатором у сексі. Ці два чинники дратують чоловіка тому, що він у такому випадку почувається сексуально-непривабливим, не жаданим. А кому хочеться розуміти, що ти, на думку жінки, зовсім не мачо?

Чоловіки дуже ідентифікують себе зі своїм статевим членом. Тому уважне й турботливе ставлення жінки до його пеніса розчулює чоловіка. А бридливість або небажання дізнатися, що саме в сексі подобається його члену – ображає до глибини душі. Хочеш довгих і міцних стосунків із чоловіком? Подружися з його пенісом. До речі, тонкий Схід стверджує, що у пеніса чоловіка – власна свідомість. І тому в Індії пам’ятників пенісу більше, ніж будь-якому іншому окремо взятому чоловікові. За винятком Будди, втім.

Чоловіки не люблять, якщо жінка відповідальним за свій оргазм призначає чоловіка і тільки його, викреслюючи себе з цього зворушливого списку відповідальних осіб. Якщо жінка з самого початку налаштована на те, щоб перевірити чоловіка на його здатність подарувати жінці найвище задоволення, чоловік почувається як на іспиті. А кому це сподобається?

Чого чоловіки не люблять у сексі, то це того, якщо жінки в сексі поводяться як сексуальні регулювальниці. “Вище! Нижче! Зупинися!Швидше-е-е-е!” Чоловіки сприймають таку поведінку як демонстрацію недовіри до них і почуваються неповноцінними.

Чоловіки не люблять у сексі, якщо жінка багато розмовляє. Як відомо, чоловіки не можуть виконувати кілька справ одночасно. А якщо жінка про щось говорить, навіть якщо це просто белькіт, вони змушені прислухатися, розуміти, про що там йдеться. І – о, жах! Навіть відповідати! Певна річ, усе це – на шкоду улюбленій справі, тобто сексу. Ну і яка нормальна людина терпимо ставитиметься до такого?

Чоловіки дуже не люблять, якщо у жінок неприємно пахне з рота, ростуть вуса, неголені пахви та ноги, неприродне волосся, погана шкіра, облуплений лак на нігтях, несвіжий запах тіла, пітливість, неприємний вагінальний запах.

Чоловіки не люблять у сексі, якщо жінка не любить своє тіло і принижує свої достоїнства. Слухаючи нарікання жінки на те, що в неї “короткі ноги, широкі стегна, маленькі груди, курносий ніс і т.п.” чоловік потихеньку схиляється до думки про те, що йому перепав другосортний товар. 

Чоловіки не люблять у сексі, якщо жінка надто стурбована своїм зовнішнім виглядом: зачіску не чіпай, помаду не змаж, в очі можна тільки дивитися, а от щоб необережним рухом  – по ретельно нафарбованих віях… Не можна! Особливо не люблять чоловіки жінок, які, не встигши допити каву, одразу, не сходячи з місця, фарбують губи.

Чоловіки терпіти не можуть жінок, які згадують про сексуальні достоїнства своїх колишніх. Чоловікові, попри здоровий глузд, завжди хочеться бути першим.

Чоловіки не люблять жінок, які не здатні на спонтанний секс. Але найбільше чоловіки не люблять жінок, які принижують їхні сексуальні здібності. 

Отакий великий перелік того, що не люблять чоловіки в сексі. На наш погляд, дуже навіть здорові уподобання й антипатії.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #відносини, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #секс, #тернопіль, #тернопільські новини, #чоловік
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: