Тернопільські правоохоронці з’ясовують деталі нещасного випадку, що трапився сьогодні на Бережанській. Нагадаємо там пасажирка потрапила під колеса тролейбуса. Жінка померла в реанімації.
Поліції водій розповів, що він виїжджав з зупинки, різко повернув кермом і задню частину електротранспорту занесло. Як результат – зачепив тернополянку і вона потрапила під колесо.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Правоохоронці просять відгукнутися очевидців даної аварії або водіїв, які проїжджали повз місце ДТП і зафіксували дану автопригоду на відеореєстратор. Це потрібно, аби встановити усі деталі нещастя. Повідомити інформацію можна за номером телефону: 097-049-17-38.