Ділянку, де грали у теніс протягом років у парку Топільче, неподалік торгового центру “Орнава”, реконструювали. Корти привели до ладу – віддтепер це чотири тенісних корти під назвою “Централ парк Тернопіль”. Один з кортів буде вільний для доступу. Обіцяють, що і безоплатним. Корт асфальтований, відкритий з 9 ранку. Вартість кортів з відповідним покриттям до обіду 70 грн за годину, після обіду 120 грн.
Проект є успішним прикладом співпраці – міська влада надала територію, інвестори фінанси. Корти облаштовані без витрачання бюджетних коштів. Олександр Цибульський, голова відокремленного підрозділу федерації тенісу України в Тернополі, розказав, що реалізувавши таку ідею, у Тернополі з’явиться ще більше талановитих спортсменів, захоплених тенісом. На тенісних кортах незабаром можна буде проводити змагання різного рівня – від міських до Всеукраїнських.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У день відкриття корти прийняли Всеукраїнські змагання серед дітей. До Тернополя приїхало сорок учасників.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/06/24/cf45e681e6f5a527b2ba4990c337c672.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/06/24/133fa5a2f8026a6c3ced331bbedc6e58.jpg)