Хлопець запропонував одружитися коханій під час польоту на повітряній кулі. Про оригінальне освідчення у Фейсбуці розповів директор туристично-інформаційного центру Тернополя Тарас Ковальчук.
Він зазначив, що дівчина на пропозицію відповіла згодою.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, вже наприкінці місяця, 28-30 червня, у місті відбудеться фестиваль повітряних куль. Попередньо забронювати мандрівку на висоті пташиного польоту можна за телефоном 09-805-20-720.