Барна звернувся до Зеленського, щоб той звільнив його із займаної посади
«Для мене президентські вибори 21 квітня, під час яких переміг Володимир Зеленський, були принциповими, – наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час прес-конференції-звіту за чотири роки роботи на даній посаді, пояснивши це тим, що належить до команди попереднього Президента України Петра Порошенка. «Я вважаю, що моя справа була продемонструвати свою позицію і я не збирався і не збираюся «перевзуватися», – зазначив він.
Нагадаємо, Степан Барна ще 23 квітня зробив заяву, що залишається в політиці та буде продовжувати боротися з викликами, котрі є перед нашою державою та Тернопільською областю зокрема.
«Я буду стояти на позиціях вступу України в НАТО як елемент системи безпеки, а також – у Європейський Союз, за що віддавали життя наші хлопці на Майдані та воїни на Сході нашої держави. Принципово не поділяю позиції ревізії одного й другого, що закріплено у нашій Конституції», – підкреслив Степан Барна.
«Я вкотре звертаюся до Президента України Володимира Зеленського, враховуючи, що 17 травня написав заяву про звільнення, і що уже є постанова кабміну, яка погоджує моє звільнення, я чекаю того, щоб моя позиція про відставку була прийнята. Це принципово і правильно», – акцентував голова ТОДА.
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу