Негода знову наробила лиха на Тернопільщині
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 8 Червня, 2019 о 14:13
24.06.2026
14:19:46
Тернопільщині далі потерпає від зливних дощів. Цього разу негода найбільше зачепила населені пункти на Монастирищині. У селі Красіїв внаслідок дощового паводку було підтоплено 5 підвалів та 4 колодязі, а також 10 приватних домогосподарств.
До відкачування води були залучені працівники 19 державної пожежно-рятувальної частини управління та оперативної групи районного сектору. На місці події працювали 2 одиниці техніки, 2 мотопомпи та 8 чоловік особового складу. Було відкачано 250 метрів кубічних води з 5-ти підвалів та 4-х колодязів
За матеріалами управління ДСНС України в Тернопільській області
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026