Наслідки потужної зливи у Монастириському районі. Напередодні бурхливий потік води заливав дороги, двори, зносячи усе на своєму шляху. Подекуди рівень води сягав більше метра. Серед сіл, які потерпіли від води найбільше – Красіїв та Гранітне.
Велика вода раптово заполонила вулиці села Красіїв. Місцеві селяни були настільки налякані, що вже готувалися полишити свої домівки. Поспіхом збирали дітей і речі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зі собою потоки принесли купи сміття зі стихійного сміттєзвалища. Натомість забрали – курей.
Найбільше люди бідкаються, що затопило городи.