Чоловіка, якого мертвим знайшов племінник, вбив рідний батько (Відео)
На тілі загиблого було три ножових поранення в грудну клітку та спину. Чоловіка у його помешканні знайшов 11-річний племінник. Трагедія сталсь в одному із сіл Кременецького району.
Поліцейські провели слідчо-оперативні заходи та встановили, що смертельні удари ножем жителю Кременецького району наніс власний батько. Чоловік – 1954 року народження і мешкав разом із сином в одному будинку.
Батько свою вину визнає. Поліцейським він розповів, що між ними із сином виник конфлікт. Спересердя він схопив ніж та вдарив ним сина кілька разів. Після цього пішов у свою кімнату і там заховав знаряддя вбивства.
Чоловікові оголосили підозру згідно статті 115 частина 1 ККУ – вбивство. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Бізнесмена з Бучача, який напав на представників ТЦК біля Теребовлі, звільнили під заставу
- На Тернопільщині чоловік поранив ножем поліцейського під час перевірки документів
- Біля Тернополя в геріатричному пансіонаті знайшли мишей і тарганів
- Засуджені за держзраду брати з Тернопільщини хочуть виїхати до росії