Допомога, порятунок, активна громадська діяльність, словом “Дія”. Перелічувати усі здобутки тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України “Дія” не варто. За них промовисто кажуть їх добрі справи. Щоденні зустрічі, волонтерська діяльність, серед іншого і допомога українській армії. Це один із надважливих пунктів у діяльності “Дії”.
Слова-привітання виголосила Ольга Шахін під час святкування 16 річниці тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку. Під час урочистостей очільниці “Дії” вручили медаль “За благодійну діяльність”. А також подяку усій організації за допомогу військовим.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ