Натовпи шанувальників, бурхливі оплески і квіти. Так напередодні у Тернополі зустрічали відомого співака Олега Винника. До файного міста він приїхав у рамках Всеукраїнського гастрольного туру “Роксолана”. Концерт проходив на міському стадіоні. Фанати купували квитки задовго наперед. На виступі улюбленця мільйонів жінок побували. Повідомляє Т1 Новини.
На годиннику 19:30, а біля стадіону – величезні черги. Усі поспішають на концерт Олега Винника. Поруч продають сувеніри із зображенням співака. Волонтери показують шанувальникам дорогу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Пан Микола сам підходить до нас. Розповідає, що 20 років тому виїхав жити до Канади. До Тернополя приїжджає раз на рік. Сьогодні він прийшов на концерт Олега Винника.