Про це у Фейсбуці в спільноті “Політичний Збараж” написав Володимир Сосновий: “Обережно Диверсанти! Автодорогою в с. Зарубинці Збаразького району водій виявив на повороті до села їжаки. Це ж яким треба бути д**ілом щоб не зрозуміти наслідків!”, – пише чоловік.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У коментарях люди додають: “Їздить рейсовий автобус з людьми. Їздить робочий автобус з людьми. Їздить шкільний автобус з маленькими дітьми. То виходить що людські життя їх не цікавлять, лише думають про свою вигоду…”
“Колись такі використовували щоб зупинити авто а потім пограбувати. Бо засідка була недалеко”.