Тернополян запрошують на благодійний гаражний розпродаж
Благодійний фонд «Вірні друзі» у Тернополі 26 травня влаштовує благодійний гаражний розпродаж аби зібрати гроші на потреби безпритульних тварин, – пише Терен.
Віддавши зайві речі можна зробити добру справу – допомогти безпритульним тваринам. Зараз триває збір речей на благодійний розпродаж.
– Просимо не полінуватись та переглянути свої речі: предмети побуту, кухонне начиння, прикраси, сумки, гаманці, книги, іграшки, картини, сувеніри, електроприлади тощо, – пишуть волонтери благодійного фонду «Вірні друзі». – Адже те, що стало вже непотрібним вам, може значно допомогти безпритульним тваринкам.
Долучитися до благодійності можуть мешканці та гості міста завітавши в ТРЦ «Подоляни». В холі волонтери торгуватимуть пожертвуваними небайдужими речами тернополян, а також дизайнерськими листівками та календариками.
Останні новини:
- Пастка для водіїв: у Тернополі шахраї масово «продають» неіснуюче дешеве пальне
- У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом полеглим захисникам
- «Мій чоловік боровся за Україну, тепер я борюся за те, аби його ім’я не забули», – інспектор поліції Тернопільщини Дар‘я Бондар
- У ЗУНУ відбудеться ІІІ молодіжний економічний форум «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді»