На проспекті Злуки у Тернополі встановили пристрої примусового зниження швидкості. Передає Т1 новини.
Облаштовані “лежачі поліцейські” поблизу побудованого минулоріч підвищеного пішохідного переходу. Як кажуть в управлінні ЖКГ, на жаль, водії у Тернополі не завжди зважають на даний обмежувач швидкості, а це спричиняє підвищену небезпеку аварійності на даній ділянці дороги.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Представників поліції просять звернути увагу на ділянки концентрації ДТП, а водіїв дотримуватися культури водіння та не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.