Нещодавно у Тернополі розпочалися роботи з капітального ремонту сходів біля фонтану «Сльози Гронського», що у парку імені Тараса Шевченка, – пише Галас.
У зв’язку з цим, тут частково обмежено прохід для тернополян – наразі перекрито лівий спуск cходами до набережної Тернопільського ставу, пізніше перекриють правий спуск.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як розповідають в управлінні житлово-комунального господарства, сходи, що ведуть з вул. Замкової до набережної, перебувають в аварійному стані, адже з часу їх встановлення (а це понад 40 років тому), тут проводилися лише поточні ремонти.
«Під час робіт тут будуть капітально відремонтовані сходи (правий та лівий спуски), а також парапетна стінка, – зазначає начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський. – Роботи з реконструкції сходів заплановано завершити до святкування Дня міста».