Вишиванка – це генетичний код української нації. З давніх-давен українці вірили, що у сорочці закодоване хитросплетіння енергій, що творять довершеність та гармонію долі її власника. А наша вишиванка – єднає українців, бо в ній щастя і радість, біль та журба, надія та сила.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Ми живемо у славетний час відродження нашої історичної пам’яті та національних звичаїв. Одним із ключових моментів – напередодні Всесвітнього дня вишиванки відбулося підписання Президентом України Петром Порошенком закону про функціонування української мови як державної. А українська мова і вишиванка – це те, що ідентифікує нас як українців. Тому пишаймося цим і цінуймо те за що боролися багато поколінь українців!