Багатьох містян насторожила неприродного кольору вода. Коментуючи в соцмережі facebook фото зеленої «річечки», люди висували припущення, що вона утворилася з певних відходів виробництва.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
— Жах! Там ,мабуть, коняча доза якоїсь “хімії”. І потім люди скаржаться, що голови болять,нудота і т.д…. Сумно, що самі себе вбиваємо своїми ж руками, позбавляємо себе майбутнього. І ніхто не спам’ятається, — міркує Ірина Глух.
— Ці ” річечки” Зелені. Ви що не розумієте, шановне товариство?! Це ЗНАК!… нехай тече…у всьому винна злочинна влада! — жартує Galina Ostrovska.