Як на Тернопільщині відзначатимуть День пам’яті та примирення
Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України традиційно відбудуться 8 травня.
Основний пам’ятний захід розпочнеться о 12.00 у тернопільському Старому парку біля пам’ятника «Материнський поклик» за участю громадськості краю, представників обласної та міської влади, силових структур, волонтерів, військовослужбовців та ветеранів.
О 13.00 на Микулинецькому кладовищі відбудеться молебень та вшанування пам’яті полеглих за волю України. Заплановано покладання квітів до могил Героїв минулого й cучасності.
Водночас, в закладах освіти й культури, військових частинах й молодіжних організаціях Тернопільщини пройдуть військово-патріотичні просвітницькі заходи, спрямовані на популяризацію звитяжних традицій всіх поколінь захисників України, злагоди й консолідації українського суспільства.
Останні новини:
- Конфлікт у Кременці: ветеран повідомив про напад, після чого відбулося нове зіткнення
- Твори кулінарні шедеври та даруй ідеальний сервіс завдяки Галицькому фаховому коледжу
- Залишив велосипед у під’їзді без замка: у Тернополі оперативники розкрили крадіжку
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики