Тернопіль на столітніх світлинах
- Опубліковано: Тетяна Яцечко-Блаженко
- —
- 5 Травня, 2019 о 16:13
24.06.2026
15:54:05
В мережі Facebook вдалось натрапити на цікаві столітні світлини, які були зроблені на вулицях Тернополя ймовірно в роки Першої світової війни. На знайдених кадрах можна впізнати Собор Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці.
Від серпня 1914 р. до липня 1917 р. місто було зайняте російськими військами і було центром Тернопільської губернії воєнного генерал-губернаторства. Відступаючи, частини російської армії розгромили місто; при цьому були грабунки, насильство, погроми.
Тетяна Яцечко-Блаженко





Джерело: https://www.facebook.com/Kuk-Wehrmacht-1867-1918-142610719901430/
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026