Організована група з трьох осіб, що виготовляли і збували наркотики, постане перед судом
Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої групи, які упродовж 2018 налагодили систему виготовлення та збуту наркотичних речовин на території Тернопільської області.
Читайте також
Дії злочинців, що вже раніше відбули покарання за збут наркотиків, кваліфіковано за ч.3 ст.307 КК України – незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, вчинені організованою групою в особливо великих розмірах.
Учасникам злочинного угруповання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.307 КК України загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу