Наукова спільнота Тернопільщини поповнилася новими професорами
Наукова спільнота Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського поповнилася двома новими професорами, – пише сайт Тернополяни.
Вчене звання професора присвоєно Андрейчину Юрію Мхайловичу по кафедрі отоларингології та офтальмології й Гевкалюк Наталії Олександрівні по кафедрі дитячої стоматології.
Таке рішення прийняла вчена рада вишу.
Останні новини:
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті
- У Тернополі через спеку обмежать рух великогабаритного транспорту