Другий тур виборів завершився. Наразі аналізують процес, аби восени, під час парламентських виборів, не допустити порушень, які мали місце під час цих президентських перегонів. Загалом, виборчий процес на Тернопіллі пройшов спокійно. Проте деякі курйози все ж мали місце.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ