Тернопільським міськрайонним судом задоволено клопотання слідчого поліції, погодженого з процесуальним керівником – прокурором прокуратури Тернопільської області, про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, стосовно тернополянина, підозрюваного у вбивстві.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Прокуратурою Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом вбивства 27- річної тернополянки, тіло якої виявлено у власному помешканні 16 квітня 2019 року з слідами насильницької смерті. Підозрюваного у скоєнні злочину затримали учора, 17 квітня 2019 р у Львові, йому оголошено про підозру у скоєнні злочину за ч.1 ст. 115 КК України (Умисне вбивство).