Ольга Шахін підтримала юних медійників з «КіноХвильки»
У Тернополі вже втретє відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька», сприяння у проведенні заходу надала і тернопільська меценатка Ольга Шахін.
За її словами, кінематограф – це та сфера, де тернопільські діти можуть не тільки проявити свої таланти, але й опанувати перспективні професії.
«Я підтримую «КіноХвильку» тому, що вважаю, що через візуальне мистецтво і зокрема через кінематограф, наші діти можу більш широко розкрити свої таланти. А в тернопільської малечі їх чимало. Українське кіно розвивається стрімкими темпами, а тому для дітей та молоді – «КіноХвилька» також дає можливість визначитися з майбутньою професією, яка буде затребувана на ринку праці», – коментує Ольга Шахін.
Відома тернополянка разом із учасниками та організаторами Фестивалю взяла участь в екологічній акції – в рамках «КіноХвильки» у парку Національного Відродження висадили алею тернопільських дитячих медіа-, кіно-, телепроектів і студій.
«До висадки дерев долучилася, бо спільна справа з юним поколінням – це завжди неоціненний досвід. Дуже важливо спілкуватися з дітьми, молоддю, намагатися зрозуміти їхній світогляд. З іншого боку – поділитися власним досвідом. А разом зробити Тернопіль ще більш зеленим та затишним – гідна справа! Вже з приємністю уявляю, як через кілька років ми такою ж дружною компанією, будемо ніжитися в тіні цих дерев», – зазначила Ольга Шахін.
Останні новини:
- На Тернопільщині судитимуть учасника злочинної групи, який тікав за кордон після нападів на людей
- Графіки погодинних відключень світла 24 жовтня застосовуватимуть в окремих регіонах
- Волонтерка з Тернополя Анна Руда відійшла у вічність: її серце билося для інших
- На Сумщині загинув 30-річний Герой з Бучаччини Петро Микуляк