9 квітня, у Тернопільському національному педагогічному університеті обрали найкрасивіших студентку і студента вишу. Загалом було 14 учасників, з яких 7 дівчат та стільки ж хлопців, – пише Терен.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Молоді люди вражали присутніх в залі своїми талантами, інтелектуальністю та харизмою. Перемогу здобули представниця географічного факультету Уляна Гавінська та студент історичного факультету Ілля Зінчук.
Кожен з учасників отримав приємні подарунки від спонсорів конкурсу. До слова, до заходу конкурсанти готувались майже 4 місяці і їхні старання не були даремними.
Фото та відео авторки