Минулого року кременчанин Іван Білосевич вишив картину своїй мамі. Готував цей подарунок на її день народження. А вже цього року підготував такий самий подарунок і для свого батька. Встиг закінчити якраз напередодні свята.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Каже, що не міг залишити його без уваги.
Як і для попередньої роботи, на цей портрет Іван витратив шістдесят кольорів. Часу витратив приблизно так само. Вишивав не щодня, а лиш тоді, коли була можливість. І знову ж, основну частину роботи, виконав на навчаннях, на полігоні.
Каже, що шасливий зробити для батьків бодай щось приємне. Адже завжди відчував їх підтримку і тепло.