У загиблого на Кременеччині політика залишилися двоє дітей і вагітна дружина (Відео)
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 8 Квітня, 2019 о 19:13
12.05.2026
13:42:09
Громадський активіст, політик, колишній голова Шумської РДА Василь Габор так і не вийшов з коми після ДТП. Вчора вранці він помер, – пише Пульс Кременця.
Як повідомляє телеканал Тернопіль 1, чоловікові було лише 35 років. У нього залишилася вагітна дружина і двоє дітей.
Василь Габор відомий як керівник Шумської районної партійної організації ВО “Свобода”, екс-помічник нардепа Михайла Головка, на цих виборах був представником кандидата в Президенти Руслана Кошулинського.
В лікарню чоловік потрапив після ДТП, яке трапилось 27 березня. Дорогою з Шумська в Тернопіль він не впорався з керуванням, через ожеледицю його машину занесло та викинуло на смугу зустрічного руху. Поховають знаного свободівця 5 квітня, у Шумську. Колектив телеканалу Тернопіль1 щиро співчуває рідним та близьким Василя Габора.
18:12, 19 Квітня, 2026
00:10, 13 Квітня, 2026
18:12, 12 Квітня, 2026