Відтепер усі користувачі персонального кабінету для сплати комунальних послуг можуть поповнити свій електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» карткою будь-якого банку, не виходячи з дому.
Фахівці ПП «Укрспецінформ» розробили додатковий сервіс у системі EPS, з допомогою якого жителі міста можуть не лише швидко та надійно оплатити комунальні платежі, але й поповнити персоніфікований електронний квиток.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, розробляється можливість для поповнення «Соціальної карти тернополянина» у системі EPS і для тих, хто не має особистого кабінету для оплати комунальних платежів. Тобто, незабаром скористатися новою послугою зможуть усі інтернет-користувачі.