Днями тернопільська вишивальниця Тетяна Сеник завершила громіздку роботу над борщівською вишиванкою. Аби її створити, жінці знадобилося 9 місяців. Про це майстриня розповіла на своїй сторінці у Facebook, – пише Погляд.
– Масштабну і надскладну ,як виявилось для мене роботу ,яка тривала 9 місяців ЗАВЕРШЕНО!!! Нажаль фото не передає об’єму і кольору…, – написала Тетяна Сеник.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У роботі майстриня використовувала чорну вовну, кольорові муліне, тканина зі старих конопель.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/02/2e8acd4f6eabb19253ad92e6b24dc000.jpg)