В Тернополі відбувся 10-й ювілейний конкурс краси Міс Тернопіль-2019.
Захід традиційно приймав обласний драматичний театр.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/29/a35bf4186f767aa86ae46ce6dccf491a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/29/c30c49f1703a3cd42895494abddb710a.jpg)
Виконавчий директор національного комітету «Міс Україна» у Тернопільській області Володимир Заверуха та керівник проекту – Ольга Зааеруха, як і в попередні роки, організували на сцені незабутнє дійство.
16 найкрасивіших тернополянок демонстрували свої вміння дефілювати, а також – відповідати на запитання. Дівчата виходили на сцену в сукнях від «Камелії», вишуканих шкіряних виробах від «Ferrizo» та, звісно, у купальниках.
Розважали гостей шоу талановиті тернопільські виконавці.
Особливу шану красуні й організатори віддали військовим, які захищають цілісність України на Сході. А вихованці місцевого клубу підготували тематичний номер.
Хореограф шоу – Ніно.
Титул Міс здобула Козіцка Яна.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/29/293b81ac1d6d59cbd4ab06dc8015893c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/29/81d27bfde76a553229089f127b969751.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/29/18fe5956df6de57629581311ad4e2dec.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/29/c7575fee1f982c341449338bb435c2d6.jpg)