Зустріньте весну під ритми сучасного фольку. У понеділок, 25 березня, о 17.00 на Театральному майдані співатиме гурт «Мандри». У його музиці поєднуються багато різноманітних музичних стилів, зокрема реггі, рок, блюз, є навіть елементи романсу. Глядачі зможуть насолодится живим драйвовим виконанням відомих хітів та нових пісень. У композиціях гурту кожен знайде щось для себе.
Зазначимо, що гурт брав активну участь у Революції гідності. На Київському майдані вони часто виступали з піснею «Не спи моя рідна земля», яка стала своєрідним закликом для багатьох добровольців.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ