Туші мертвих свиней, нутрощі тварин, роги та шкури великої рогатої худоби валяються під відкритим небом при в’їзді до селища Скала-Подільська.
Шокуючі фото людської халатності та безвідповідальності надіслав на адресу редакції “Звістки” Роман Р. (реальне прізвище та ім’я редакції відомі). За словами чоловіка, навколо стоїть неймовірний сморід, який розноситься на сотні метрів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як розповів Роман, трупи тварин, нутрощі та шкури викидають, швидше за все, власники місцевої ферми, на якій відгодовують свиней, та бійні, яка розташована неподалік. На фото добре видно не тільки рештки різних тварин та нещодавно викинуті трупи свиней, а й давно почорнілі туші, які тривалий час розкладаються під сонцем та гниють.