На території Тернопільської області працюватиме 4 сміттєпереробних комплекси із центрами в Чорткові, Бережанах, Кременці та Тернополі. На зустрічі з Міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семираком прийняли рішення, що в найкоротші терміни повинні вирішити проблему із Малишівським сміттєзвалищем.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ