На чемпіонаті світу тернопільські біатлоністи ледь не створили гучну сенсацію
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 16 Березня, 2019 о 20:13
20.04.2026
19:11:58
На Чемпіонаті світу з біатлону у шведському Остерсунді відбувся одиночний мікст. За збірну України у цій гонці виступали двоє вихованців тернопільського біатлону – Анастасія Меркушина і Дмитро Підручний, – пише ПроТе.
Настя на першому етапі була просто бездоганною – хороша швидкість і два рубежі без промахів. Це дозволило їй передати естафету третьою. А Дмитро Підручний довів, що недарма тепер є чемпіоном світу. Наш біатлоніст також закрив усі мішені і продемонстрував відмінну швидкість.
На свій заключний етап Меркушина пішла першою. Напевно вантаж лідерства став для 24-річної тернополянки не підйомним. П’ять додаткових патронів і наша команда лише на сьомому місці. Підручний же свій етап знову відпрацював бездоганно і відіграв дві позиції. Хоча до медалей наші так і не дотягнули, але на останньому колі Дмитрові вдалося обігнати росіян. Дрібниця, а приємно.
Як приємно і те, що вихованці тернопільського біатлону на рівних змагаються із визнаними зірками цього виду спорту. Перемогли ж у гонці норвежці.
18:12, 19 Квітня, 2026
00:10, 13 Квітня, 2026
18:12, 12 Квітня, 2026