Уже другий тиждень громада села Дунаїв Тернопільської області проводить Літургію рідною мовою. Таку можливість віряни отримали завдяки сприянню НВР “Правий сектор”, націоналісти якого наприкінці лютого допомогли дунаївчанам перейти в лоно ПЦУ, -повідомляє ПРАВИЙ СЕКТОР.
Та не зважаючи на це, тиск адептів РПЦ на вірян української церкви не припиняється. Прихильники московського патріархату провокують громаду на агресію. Тому, аби забезпечити порядок, селяни Дунаєва запросили на поміч правосекторівців.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ