Думаю багато тернополян бачили хоча б одну частину фільму «Форсаж». Вуличні перегони, гонки на шаленій швидкості, словом кілька годин екранного драйву.
А ось у Тернополі є водій, який такі ось трюки виконує у реальному житті і то без усіляких дублів і каскадерів. Підтвердження цьому виклав на своїй сторінці у Фейсбук тернополянин Святослав Журовський.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Чомусь здається, що цим відео мали б зацікавитися правоохоронці.