Відеокліп на пісню тернопільського гурту «TVORCHI» став гарячою новинкою в Ютубі. Досить велику кількість переглядів впродовж першої доби набрала відео-робота групи на їхню пісню «Believe» (англ.-«вірити»). Лише у перший день своєї присутності в мережі новоспечений хіт переглянули 170 тисяч відвідувачів! А кількість переглядів все зростає.
Додамо, «TVORCHI» – це молодий гурт, учасники якого живуть у Тернополі. Кліп знімали теж в нашому місті. Локацією обрали ресторан заводу в радянському стилі. Над роликом працювали тернопільські оператори в не зовсім сприятливих умовах – температура повітря була -7 С. То ж в готовому відео так і не вдалось приховати, тремтіння рук від холоду, зізнається команда «TVORCHI».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ