Тернопільський музичний коледж ім.Соломії Крушельницької відсвяткував свій день народження

Опубліковано:
19 Лютого, 2019 о 15:13

18 лютого, святкував свій день народження Тернопільський музичний коледж ім.Соломії Крушельницької. Урочистості з нагоди дня коледжу в цьому році відбувалися вперше за всю історію існування навчального закладу і тривали 17-18 лютого.

17 лютого 2019 року, в рамках святкування Дня коледжу, майбутні абітурієнти та  випускники мали змогу побувати на Дні відкритих дверей у Тернопільському музичному коледжі ім.Соломії Крушельницької. Для майбутніх студентів коледжу виступили кращі виконавці, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів та проведено майстер-класи.Лариса РИМАР, директор Тернопільського музичного коледжу ім.Соломії Крушельницької, депутат Тернопільської обласної ради каже, що колектив дуже  схвально сприйняв ідею відзначення Дня коледжу, адже Тернопільське музичне училище, а тепер – коледж, було утворено наказом Міністерства культури УРСР 18 лютого 1958 року.

У коледжі до відзначення свого дня народження підійшли дуже креативно та творчо:  18 лютого відбувся конкурс між студентами різних відділів на краще виконання Державного Гімну України, Духовного Гімну «Боже великий, єдиний», студентського гімну «Gaudeamus» та Гімну коледжу, авторами якого стали викладачі коледжу Марія Чорненька та Юрій Кіцила.

Творче змагання відбулося на високому професійному рівні, хори відділів до виступів готували студенти 4 курсу відділу «Хорове диригування», а оцінювали виступи конкурсантів поважне журі за участі студентів та відомих митців – Ярослава Лемішки, Бориса Репки, Марії Гудими та Богдана Водяного. 

null

«Наш коледж – елітний та високопрофесійний навчальний заклад. Тут ми виховуємо майбутню еліту України, яка працюватиме для її розвитку та процвітання.Тому конкурс на краще виконання головних музичних творів стало свого роду візитною карткою відзначення Дня коледжу та елементом патріотичного виховання», – каже Лариса Римар.

null

Для бажаючий поєднати своє майбутнє з прекрасним світом музики та влитися у цей високопрофесійний колектив варто ознайомитися з правилами вступу, які можна знайти  на сайті коледжу www.tmu.org.ua або за телефоном приймальної комісії  (0352) 52-40-04.

Довідково. У минулому році навчальний заклад урочисто відзначив свій 60-літній ювілей з дня створення та 55 років з часу присвоєння навчальному закладу імені видатної української співачки, нашої землячки Соломії Крушельницької.

Музичний коледж – єдиний на Тернопільщині мистецький професійний  навчальний заклад – дав путівку в життя багатьом талановитим юнакам та дівчатам, які згодом досягли висот майстерності. За понад 60 років свого існування училищем підготовлено 5226 фахівців. Серед них лауреати та дипломанти міжнародних та всеукраїнських конкурсів, народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв, доктори і кандидати наук, доценти і професори, ректори та директори мистецьких навчальних закладів та закладів культури, артисти та солісти оперних театрів, оркестрів і філармоній України, Європи, Америки, Австралії; диригенти, композитори, музикознавці, фольклористи, артисти театрів та філармоній, директори і викладачі музичних та загальноосвітніх шкіл, керівники творчих колективів.

Здобути освіту в коледжі можна за спеціалізаціями: “Фортепіано”, “Оркестрові струнні інструменти”, “Оркестрові духові та ударні інструменти”, «Народні інструменти”, “Спів”, “Хорове диригування”,  “Теорія музики”.

Нині в училищі навчається 302 студентів. Навчально-виховний процес здійснює 161 викладачі та концертмейстери, в тому числі 131 штатних і 30 сумісників. Серед них – 3 кандидати мистецтвознавства, 34 викладачі-методисти, 7 – заслужених діячів мистецтв, 4 – заслужених артисти України, 6 – заслужених працівників культури України, 123 – викладачі з вищою категорією.

Основною метою діяльності коледжу є підготовка молодших спеціалістів  відповідно до кваліфікаційних вимог, для роботи в установах, організаціях, закладах культури, мистецтва і освіти.

Шановні колеги, студенти та випускники Тернопільського музичного коледжу ім.Соломії Крушельницької!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди дня народження нашого навчального закладу!

Я пишаюся тим, що маю честь працювати у команді однодумців, людей, які жертовно віддаються справі виховання молодого покоління та розвитку музичного мистецтва.

Вдячна нашим талановитим студентам, які, незважаючи на всі труднощі навчання, упевнено долають дорогу до найвищих вершин музичної майстерності!

Дякую за підтримку та розуміння усім, для кого сьогодні культура та мистецтво є ключем до подолання найбільшої загрози для нашої держави – духовного та морального зубожіння!

Вірю, що настане час, коли освіта, культура, мистецтво стануть головним державним пріоритетом, який ляже в основу формування міцного фундаменту національної політики.

Зичу усім міцного здоров’я, щастя та домашнього затишку, миру та процвітання нашій державі!

Слава коледжу, слава Україні!

З повагою, директор Лариса Римар

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #коледж, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #річниця, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”
21:19, 18 Червня, 2024

Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: