Житель Тернопільського району зберігав у себе вдома гранату
Гранату, запал до неї та димову шашку вилучили поліцейські у жителя Тернопільського району. Отримавши інофрмацію, що чоловік зберігає у себе вдома небезпечні предмети, поліцейські перевірили її і повідомлення підтвердилось.
У чоловіка провели обшук, а знахідки направили на експертизу до Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
Кримінальне провадження розпочато за частиною 1 статті 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Чоловік може потрапити за грати на термін від двох до п’яти років.
А 80-річний житель Заліщицького району виявив у помешканні свого сина 56 патронів до автомату Калашникова та повідомив про це у поліцію. Він розповів, що син помер на початку лютого і батько вирішив прибрати у його помешканні та знайшов набої.
Виявилось, що власник набоїв свого часу перебував у зоні АТО, можливо, патрони привіз звідти. Знахідку відправили на екпертизу.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Мистецтво без бар’єрів: у Тернополі відбувся показ короткометражок «KamerFilm»
- Тернопільський осередок ГО «Захист Держави» провів Всеукраїнський Різдвяний турнір з футзалу серед ветеранів
- Тернополяни вибороли низку медалей на чемпіонаті України з джиу-джитсу
- Протоієрей Андрій Любунь став «Громадським діячем року 2025» за версією премії «Гордість Тернопілля»