Перша у світі електронна сопілка. Над такою розробкою працює тернополянин Владислав Козаченко. Хоч незвичайна сопілка вимагає допрацювання, хлопець впевнений, що дійде до мети – вдосконалить інструмент та запатентує. З винахідником спілкувались журналісти Тернопіль1.
Тернополянин Владислав Козаченко уже 10 років грає на сопілці. Переконаний, цей музичний інструмент у світі недооцінюють. Адже, справжні професіонали зможуть на ньому зіграти те, що не вдасться на саксофоні. Владислав розповідає, захотів удосконалити улюблений інструмент – зробити його електронним.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Про нюанси електроніки Владислав дізнався, коли навчався на електрика. Тож, до створення електронної сопілки музикант ставиться дуже серйозно. Наразі хлопець працює над звучанням. А далі планує створити креслення та виготовити певні деталі на замовлення.
Хлопець розповідає, планує завершити інструмент за місяць. А далі запропонує таку сопілку для тернопільських магазинів. Каже, якщо людям інструмент сподобається – запатентує свій винахід.