Вже понад два місяці у Тернополі працює РАЦС нового покоління. У європейському “Open Space” надають всі необхідні юридичні послуги. Як працює нововведення та чи користуються тернополяни послугами, дивіться у сюжеті, пише сайт телеканалу TV-4.
Європейський “Open Space” відкрили у Тернополі в грудні того року. Приміщення під сучасний центр з надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану довго шукали, проте за короткий період роботи вже є певні результати.
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
Не потрібно чекати під кабінетом, аби подати заяву про державну реєстрацію шлюбу чи його розірвання, зміну імені чи зареєструвати народження дитини. Для отримання цих послуг тернополяни мають можливість зареєструватись в електронній черзі. Видача готових документів та оплата цих послуг здійснюється одразу на місці. У Тернопільському міськрайонному відділі ДРАЦС надають 12 послуг. Його керівництво зазначає, що процедура видачі необхідних документів займає кілька хвилин, але й бувають винятки.