Попросив телефон, щоб нібито сфотографувати документи, і втік
До 26-річного тернополянина на вулиці поблизу одного із торгових центрів, де він працює, підійшов чоловік і попросив телефон. Мовляв, потрібно термінового сфотографувати деякі документи.
Молодик чоловіку повірив, бо неодноразово зустрічав його на вулиці. Коли ж чужий телефон опинився в руках у незнайомця, він почав втікати.
Спочатку потерпілий сам намагався повернути свій засіб зв’язку, телефонував на свій номер і навіть розмовляв зі зловмисником. Та коли зв’язок обірвався, звернувся за допомогою до поліції.
36-річного тернополянина розшукали. Чужий телефон, вартістю майже 8 тисяч гривень, він здав у ломбард.
За статтею 190 ККУ – шахрайство розпочато кримінальне провадження.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- До 5 липня тернополяни мають передати показники газових лічильників
- Новою депутаткою Тернопільської міськради стала Мирослава Гурик
- У Тернополі визначили приватного партнера для реалізації проєкту «Енергопарк «Тернопіль»
- Росія продовжує здійснювати заходи з розколу між Польщею та Україною, – керівник ЦПД Андрій Коваленко