ТМ «Тернопільський квас» підтримала змагання юних біатлоністів області. Тренер Ірина Меркушина на своїй сторінці у Facebook поділилася світлинами з маленькими спортсменами, які беруть участь у змаганнях та поділилася успіхами дітей. Вона зазначає, що разом з рідними біатлоністів та спонсорами змагань, усі спільно вболівають, і стали, наче родиною.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Представники виробника зазначають, що для них – знаково і почесно підтримувати і допомагати розвиватися спорту на Тернопільщині, адже перш за все цінують якість, дружні відносини, командний дух і вболівають за те, щоб в області і в Україні загалом зростало здорове, сильне молоде покоління.
Зауважують, що з радістю і надалі сприятимуть юним спортсменам Тернопілля.
Катерина Богуславська