Б’є – значить любить? Ні, якщо б’є – значить ризикує сісти за ґрати. Буквально кожного дня патрульним Тернопільщини доводиться складати протокол про домашнє насильство.
Кількість звернень за минулий рік, порівняно із 2017-тим, зросла майже вдвічі. Але це швидше свідчить не про збільшення кількості випадків насильства, а про те, що люди перестають їх приховувати.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ