Як повідомляє у “Фейсбуці” Ігор Кузик, ймовірним забруднювачем виступає Зарубинський спирт завод.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“У селах, де протікає річка із відходами, стоїть різкий неприємний запах. Такі випадки є непоодинокими у Тернопільській області. Незадовільний гідроекологічний стан більшості малих річок Тернопільщини зумовлює необхідність швидкого вирішення даної проблеми”, – йдеться у дописі.
Тернопільський міський відокремлений підрозділ Національного екологічного центру України звернувся до Екологічної інспекції у Тернопільській області, Збаразької районної державної адміністрації, Управління водних ресурсів з проханням негайно втрутитись у ситуацію та посприяти якнайшвидшому вирішенню проблеми.