Відома Тернопільська блогерка та зірка інстаграму Юлія Швед у своєму інстаграмі показала всьому світу фото з Тернопільської дитячої міської лікарні. Допис зібрав більше двох тисяч вподобань.
“Не хочу смітити в своєму профілі тими страшними фото з лікарні,тому на перше поставила палату нездійсненної мрії на цей момент (
Чесно,не маю сил зараз про відношення …обов’язково розповім ,коли все буде добре! А зараз ,хочу застерегти вас від цього жаху і просто пожалітись. Як вам ДИТЯЧА МІСЬКА ЛІКАРНЯ? (Педіатрія)”
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ