Поблизу Великої Березовиці водій задрімав і врізався у маршрутку

Автопригода трапилася 28 січня близько 7:30 на автодорозі Доманове-Ковель-Чернівці- Тереблече поблизу селища Велика Березовиця. Водій автомобіля Mitsubishi Lancer задрімав за кермом та зіткнувся з пасажирським транспортом, який їхав у попутному напрямку.

Мікроавтобус курсував за маршрутом Бучач-Хмельницький. На момент аварії в салоні маршрутного таксі перебувало 24 пасажири. На щастя, ніхто не постраждав

Водія іномарки доправили до лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, струсом та забоєм тім’яної частини голови. Після огляду його відпустили за місцем проживання. Він відповідатиме за статтею 124 кодексу України про адміністративні правопорушення – Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів. Обидвоє кермувальників були тверезі.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Останні новини: