У центрі науки Тернополя нові експонати та відкрито музей ІТ – святкували 1 рік творчої роботи
Найбільше чого хочуть засновники Центру науки Тернополя – розвивати свою наукову експозицію та дарувати кожному бажання спробувати науку на дотик. Саме це і було фішкою святкування першої річниці роботи центру. Світлопіаніно від видавництва “Підручники і посібники” та прилад, від благодійного фонду Ольги Шахін – експонати неодмінно привернуть увагу до себе.
Відкрито і довгоочікуваний музей ІТ – музей розвитку технологій. Принцип той же – усе можна рухати та намагатись запускати у роботу. Христину Білінську керівника Центру науки та її команду науковців та волонтерів прийшло привітати чимало тернополян.
Фото автора
Останні новини:
- Українська випічка в печі і в духовці: що змінилося, а що залишилось?
- Тернопільський академічний драмтеатр запрошує 28 березня глядачів на нове сценічне прочитання «Лісової пісні» Лесі Українки
- Під час відпустки зупинилося серце воїна з Чортківщини Михайла Безкоровайного
- На Тернопільщині у найближчі дні зміниться погода